Feed on
Posts

Wystrój pokoju dziecinnego

Każdy rodzic staje kiedyś przed dylematem jak urządzić pokój dla dziecka. Kiedy są one jeszcze malutkie wystarczy wstawić łóżeczko w pokoju rodziców, lecz nasze dzieci szybko dorastają i w pewnym okresie życia zaczyna im być potrzeba pewna doza prywatności i własny kąt do zajęcia się swoimi sprawami.
[Read More…]

Modne trendy w aranżacji wnętrz

Obecnie cenione są wnętrza odwołujące się do historii i mieszające elementy przeszłości z nowoczesnością. Przykładem na pierwsze z wyliczonych są pomieszczenia urządzanie w kierunku rustykalnym oraz w stylu chabby chic. Styl rustykalny odznacza się wykorzystaniem tradycyjnych, organicznych materiałów wykończeniowych jak cegły, drzewo oraz tradycyjne fasony kafelków w powiązaniu ze sprzętami stylizowanymi na trend vintage.[Read More…]

Zaczynając realizację zamówienia na urządzenie lokalu architekci wnętrz bardzo często mają do czynienia z życzeniami klientów aby pomieszczenie zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim. Dla osoby obytej z rozmaitymi trendami nie jest to zadanie trudne, mimo wszystko nie wszyscy precyzyjnie wiedzą czym charakteryzuje się trend skandynawski przeto postaramy się scharakteryzować go w paru zdaniach.

styl-skandynawski.jpg
[Read More…]