Feed on
Posts

jakis-budynek.jpg

Niektórzy z nas postanawiają pewnego dnia sprzedać swą posesję, dom, lokal, albo działkę budowlaną aby uzyskać większe fundusze na jakieś cele. Maja do niniejszych miejsc wielki sentyment, zatem nie zdołają być obiektywni. Postulują za tym by zainkasować na tym jak najwięcej, ale sami nie umieją być obiektywni – nie są w stanie przytoczyć stosownej kwoty. Albo przypadkiem po prostu brakuje im wiedzy w niniejszym zakresie.
[Read More…]

drewniany-plotek.jpg

Każdy właściciel domku jednorodzinnego po jakimś czasie zdaje sobie sprawę, że musi ogrodzić swoją działkę. Przystępując do grodzenia kawałka gruntu, na którym stoi nasz budynek uprzednio powinniśmy natomiast rozpatrzeć porządnie z jakich typów płotów możemy wybierać. Bo choć koszt poszczególnych materiałów ogrodzeniowych nie jest przesadnie duży, to przecież w każdej sytuacji w podobną inwestycję przystoi zainwestować nie jedynie gotówkę, ale dodatkowo własny czas, a logiczne jest iż koszta te wzrastają wraz z powierzchnią działki.
[Read More…]

Wiosenne rewolucje na balkonach

balkony.jpg

Błyszczy słońce, ptaki podśpiewują, natomiast Ty posiadasz zastawiony, nijaki balkon? Nie masz gdzie wypić kawy o poranku? Najprzedniejsza pora aby cokolwiek z tym wreszcie zrobić. Więc rozpoczynamy! Balkon, nawet taki najzwyczajniejszy, może stać się pewnym zamiennikiem ogrodu. Pod warunkiem, że odpowiednio o niego zadbamy.
[Read More…]

Rola kolorów w małych wnętrzach

mala-sypialnia.jpg

Małe wnętrza to wielkie wyzwanie dla tych, którzy chcą cieszyć się komfortowo urządzonym mieszkaniem. O czym warto pamiętać w trakcie prac w takich pomieszczeniach? Co robić, by aranżacja wnętrz o niewielkich rozmiarach dała zaskakujące efekty?
[Read More…]